Kolorystyka

strona główna   |   dodaj do ulubionych     informacje o serwisie

 
 
 
 

Znaczenie i symbolika koloru zieleń ciemna, a charakter człowieka

Kolory   Osoba która opisując swój charakter identyfikuje go z kolorem ciemno zielonym jest życzliwa, ludzka, nastawiona służenie innym, o ścisłym rozumowaniu.

Jeśli wybrałeś kolor szmaragdów, wykazujesz niezwykłe zainteresowanie dla sztuk leczniczych. Na ogół starasz się usłużyć i pomóc innym w specyficzny, ludzki sposób. Otaczasz swym współczuciem ludzi w potrzebie, podobnie jak i osoby, którym się powiodło gorzej niż tobie. Posiadasz ogromną spostrzegawczość i jesteś świadomy większości rzeczy, lecz nie akceptujesz niespodzianek.

Jeśli twój wybór skłania się ku ciemnej zieleni, lubisz, by inni doceniali wyższość twojego umysłu. Bywasz przez nich zwany uzdrowicielem lub naukowcem. Ponieważ jesteś praktykiem, twoje talenty są niedocenione - umiesz jasno spojrzeć na każda sytuację. Zdrowie i równowaga wewnętrzna to twoje cele - chcesz poznać tajemnicę życia i przywrócić ziemi i jej mieszkańcom naturalna harmonię.

...powrót do spisu kolorów...

 
 

© 2007 by kolorystyka.pl - serwis kolorystyka przedstawia wszystkie barwy i kolory, opisuje ich zastosowanie, symbolikę i znaczenie w codziennym życiu.