Kolorystyka

strona główna   |   dodaj do ulubionych     informacje o serwisie

 
 
 
 

Znaczenie i symbolika koloru wrzos, a charakter człowieka

Kolory   Ludzie którzy utożsamiają się z kolorem wrzosu są delikatni, zdystansowani, wrażliwi i pomocni.

Jeśli ty wybrałeś ten spokojny, subtelny kolor za swoją osobowość, jesteś osobą bardzo wrażliwą, utrzymującą odpowiednia odległość w stosunkach z innymi ludźmi, a jednak dla innych stanowisz źródło energii. W pracy ten kolor jest niemalże niezbędny, szczególnie kobiety cenią to, co sobą reprezentuje - ich pomocnego przyjaciela. Mężczyźni mogą mieć problemy z przyzwyczajeniem się do niego, jako że zwiększa ich subtelność i intuicję.

   Mężczyzna, który utożsamia się z kolorem wrzosu, chciałby cieszyć się opinia wrażliwego, tym niemniej może przydało by się nieco więcej niebieskiego w jego osobistej tęczy, jako że  nie zawsze umie zdobyć się na obiektywizm względem swoich emocji.

   Ludzie nazywają ten kolor kwiatem ziemi, można go dostrzec na niebie o zachodzie słońca. Potrafi on obdarzyć wszystkich spokojem, jest pełnym uczuć kolorem ludzkości, najwrażliwszym ze wszystkich.

...powrót do spisu kolorów...

 
 

© 2007 by kolorystyka.pl - serwis kolorystyka przedstawia wszystkie barwy i kolory, opisuje ich zastosowanie, symbolikę i znaczenie w codziennym życiu.