Kolorystyka

strona główna   |   dodaj do ulubionych     informacje o serwisie

 
 
 
 

Znaczenie i symbolika koloru brzoskwiniowego, a charakter człowieka

Kolory   Osoba która zdecydowała, że najlepiej ja opisuje kolor brzoskwiniowy jest subtelna, litościwa, prawa i skłonna do uniesień.

Brzoskwiniowy to jeden z najbardziej towarzyskich i ogólnoludzkich kolorów, z jakimi można sie identyfikować, kolor owoców i nieba o brzasku. Subtelny niczym róż lecz podobnie jak pomarańcz zwrócony ku konstruktywnemu działaniu, posiada jednak własną osobowość i nadaje tym, którzy się z nim utożsamiają naturę wrażliwą, humanitarną i czynną.

   Jeżeli wybrałeś kolor brzoskwiniowy, posiadasz zdolność do ubezpieczania względnie umacniania uczuć innych, choć sam lubisz być emocjonalnie niezależny i móc robić, co tylko zachcesz. Wybrałeś kolor pożądany w pokojach dziecinnych i jadalniach - dzieci go kochają. Dzięki tobie inni mogą zaczerpnąć tchu i nabrać sił - to twoja największa siła. Jedyną twoją słabością jest to, że nie umiesz zdać sobie sprawy z własnej wartości, zwłaszcza że twoje różowe (czyli przysłowiowe złote) serce wchodzi ci w drogę.

...powrót do spisu kolorów...

 
 

© 2007 by kolorystyka.pl - serwis kolorystyka przedstawia wszystkie barwy i kolory, opisuje ich zastosowanie, symbolikę i znaczenie w codziennym życiu.